Як уникнути пересортиці, і помилок в складському обліку?

Часто працівники складу роблять помилки, які стоять компаніям не мало грошей. Одна з таких ситуацій, коли клієнт замовив щось одне, а прислали йому зовсім інше, просто тому що комірник переплутав. При цьому клієнту могло бути дуже важливо отримати саме те, що він хотів в термін, і наступного разу він може не звернутися в компанію, де допускають такі помилки.

Для того, щоб вирішувати подібні питання було придумано дуже багато рішень. Найпоширеніше рішення– це Термінал збору даних (ТСД), міні комп’ютер ручної, який дозволяє сканувати штрих-коди, створювати документи, а потім вивантажувати все це в облікову систему. Так, зручно, тільки через не найпростішим інтеграції з системою і не найдешевшою ціни, багато хто так і не купують таке обладнання, зате сканер штрих-кодів, вартість яких може стартувати від 30-40 доларів, доступний всім.

В FIMcrm ми розробили функціонал, який допоможе вам вирішити питання зі складськими помилками (пересортом) за допомогою простого сканера штрих-кодів, тому що в багатьох випадках немає необхідності купувати ТСД через помірного товарообігу, при цьому ціна помилки може бути висока .

Для цього ми передбачили функціонал, який дозволить працівнику складу відсканувати всі замовлення для того, щоб переконатися що він відвантажує потрібний товар, і тільки після виконати відвантаження, максимально зручним образом.Работа із завантаженням замовлень клієнтів в FIMcrm реалізована за допомогою складальних листів. Вони знаходяться в підсистемі “Інтернет-магазин”– & gt; розділ “Кур’єрські служби”– & gt; обробка “Доставка”.

В даній обробці за допомогою відборів заповнюєте табличну частину замовлень. Конфігурація інформує нас про успішне створення складального листа. Його можна відкрити або при натисканні на інформаційне повідомлення, або через вкладку “Складальні листи”.

У вкладці “Складальні листи” можна проводити реєстри з Новою Поштою– створювати, видаляти, виводити друковану форму. Дивіться відео, щоб дізнатися детальніше про роботу функціонала.

logo