FIMcrm тепер в оренду!

З кінця 2018 роки ми допомагаємо інтернет-магазинах підвищувати свою ефективність через впровадження версії коробочки нашого продукту FIMcrm.

За цей час ми часто стикалися з проблемою клієнта – адміністрування свого сервера, куди ми встановлювали продукт. Якщо виникають проблеми з апаратної частини сервера або програмної частини операційної системи, мережі і т.д. – клієнти сприймали це як “Ваша програма зламалася”)) не завжди розуміючи що питання взагалі не на боці облікової системи. На це витрачалися час, нерви, і добре коли траплялися хороші системні адміністратори з боку замовника, а іноді їх взагалі не було і замовник залишався наодинці зі своїм сервером і нам доводилося допомагати в міру можливостей (послуги адміністрування серверів ми не надаємо).

Зараз ми раді повністю взяти відповідальність за всі етапи роботи з продуктом, надаючи можливість оренди сервісу на помісячного основі, разом з адмініструванням апаратної і програмної частини сервера, а також платформи 1С: Підприємство і продукту FIMcrm.

Також за рахунок щомісячної оплати можна зменшити суму платежу, і розтягнути витрати.

logo