Ціни


FIMcrm - Максимальні можливості по функціоналу
Система зберігатися в хмарі, надається посилання на базу, замовник встановлює собі тонкий клієнт за хвилину і відразу починає працювати


Надаються 5 ліцензії на систему FIMcrm спільно з лінцезіямі на платформу 1С: Підприємство ™ і основну поставку «Управління торгівлею»


Підтримка здійснюється поштою через тікети в Help Desk

Система надається в користування на умовах оренди з щомісячною оплатою

КОРОБКА ПРЕМІУМ2400$

Залишити заявку

FIMcrm - Максимальні можливості по функціоналу
Система зберігатися на сервері замовника, який адмініструють представники замовника, за погодженням здійснюється установка
Надається ліцензія на систему FIMcrm, при цьому необхідно мати (докупити) лінцезіі на 1С: Підприємство ™ і основну поставку «Управління торгівлею»
Підтримка здійснюється поштою через тікети в Help Desk
Система набувають один раз, і не треубется додаткових платежів


Підтримка виділених фахівців під проект, з можливістю спілкуватися через чат, телефонувати
1800 $ які можна використовувати на будь-які послуги компанії *
Похвилинна тарифікація витраченого часу: Керівник проектів - 41 $ / год; Спеціаліст (програміст, аналітик, лінія консультації) - 30 $ / год **

Індивідуальні умови для об'ємних проектів

* Послугами можна скористатися протягом 3х місяців після установки системи.

** Ціни вказані в доларах США, розрахунок відбувається в грн. по курсу на день оплати.


Ліцензування ХМАРА:

Ціна за 1 підключення до бази - 30 $.

Мінімальна сума оплати - 100 $. Наприклад, якщо замовлення на 1 підключення до бази, ціна 30 доларів в місяць, мінімальна сума замовлення 100 $, означає що оплатити необхідно буде мінімум на 3,33 місяця.


Отримати знижку при тривалій оренді:

-5% якщо оплата від 400$

-10% якщо оплата від 800$

-15% якщо оплата від 1200$


Ліцензування КОРОБКА:

Для ліцензійного використання конфігурації необхідно придбати основну поставку «Управління торгівлею» і основну поставку «1С: Підприємство ™ для ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ» , при розширенні кількості робочих місць необхідно докуповувати ліцензії на платформу 1С: Підприємство ™ і на конфігурацію окремо. Нижче наведено приклад розрахунку вартості автоматизації різної кількості робочих місць, з урахуванням курсу 25 грн.

Розрахунок вартості придбання програмного продукту, на прикладі пакета «Базовий», з урахуванням того, що всі ліцензії на платформу 1С: Підприємство ™ 8 і основну поставку «Управління торгівлею» купуються одноразово:

* Розробка продукту велася на підставі рішення «1С: Підприємство ™ Управління торгівлею» редакції 3.1


Розрахунок вартості придбання програмного продукту, на прикладі пакета «Базовий», з урахуванням того що ліцензії на платформу 1С: Підприємство ™ 8 і / або основну поставку «Управління торгівлею» вже куплені, або в разі розширення кількості робочих місць:

* Розробка продукту велася на підставі рішення «1С: Підприємство ™ Управління торгівлею» редакції 3.1


Залежно від навантаження на інформаційну базу, може знадобитися додаткове програмне забезпечення яке забезпечує клієнт-серверний варіант роботи 1С: Підприємство ™:

* Можливо замінити на "1С: Підприємство ™ 8. Ліцензія на сервер х32" яка коштує 24 600. - має сенс розглядати цей варіант якщо планується невелике навантаження на інформаційну базу, але при цьому є необхідність у використанні клієнт-серверного варіанту роботи 1С: Підприємство ™.